Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir şirket için son derece önemlidir.  Şirketin imajını, nasıl işlediğini iç dış dengesini temsil eder. Şirketin dışarıdan bakıldığı zaman kimliğini belli eden en önemli unsurdur.

Firmaların iç ve dış dünyaya açılan penceresi olarak da tanımlanabilir. Kurumsal kimlik firmaları birbirinden ayırır. İyi tasarlanan bir kurumsal kimlik hitap edilen kitlenin yakalanmasını ve diğer firmalar önünde saygınlık kazanılmasında yardımcı olur.  Güçlü etki verebilecek ve akılda kalan bir kurumsal kimlik diğer firmalarında saygısını kazanmanızda size yardımcı olur.

Kurumsal Kimlik Adına Neler Yapıyoruz?

Logo Tasarımı

Markanıza ait değeri ve kaliteyi logonuzla yansıtabilirsiniz. Güçlü ve ilham veren bir logo ile çok daha kurumsal olursunuz.

Kartvizit

İş tanımı doğru bir şekilde yapılırsa kartvizit kesinlikle kurumsal değerinizi düşündüğünüzden daha fazla artırabilir.

Broşür

Farklı insanlara ulaşmak ve fikirlerinizi onlarla paylaşmak için etkili bir broşür tercihi yapabilirsiniz.

Katalog

Her kurumsal firmada bulunması gereken kataloglar, son dönemde çok daha fazla önem kazandı.

Marka kimliğinin temel unsurları:

Marka kimliğinde en önemli kısım firmanın adını oluşturmasıdır. Markayı tanıtmak ve en önemlisi doğru anlatmak için marka kimliği kullanılır. Firma adı, ürünler, hizmetler bu alanda öne çıkabilir. Marka kimliğinde her rengin her tonun önemi vardır. Firmanın ve markanın imajını yükseltmek için kurumsal olarak tasarlanmış marka kimliği sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Kurumsal kimlik nedir?

Firma, vakıf, kurum ya da benzeri oluşumların şirket içi ve şirket dışındaki duruşunu temsil eden bir nevi kimliğidir.

Kurumsal kimlik paketi neleri içerir?

Kurumsal kimlik büyük bir ailenin tek tek fotoğraflanması gibidir. Önce logonuz ile başlıyor, slogan, broşür, katalog gibi çalışmalarla devam ediyoruz. Kurumsal kimliğinize uygun olan bir slogan ile kurumsal kimliğinize son şekli veriyoruz.

Fiyatlandırma kriterleriniz nedir?

Bütçe kurumsal olarak yapılacak çalışmanın ne kadar geniş olacağı ile alakalı, yapılan teknik çalışmalar sayfa sayısı ve diğer ayrıntılara göre belirlenmektedir.

Son Yazılarımız