BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook en fazla üyenin olduğu sosyal medya uygulaması olarak dikkat çekiyor. Facebook sadece gençlere hitap etmiyor. İleri yaş grubu insanın da vakit geçirdiği ve sürekli takip ettiği bir platform o yüzden reklam alanı içinde geniş seçeneklere sahip.

Sosyal ağ üzerinden verilen reklamlar diğer reklam türlerine oranla çok daha kalıcı sonuç veriyor. Reklamlar sayesinde ürününüz, markanız çok sayıda insana ulaşabilir.  Hedef kitleye ulaşmanın günümüzdeki en hızlı ve kolay yolları arasında Facebook geliyor. Kitlelere ulaşmak günümüzde çok kolay ve bunu en hızlı yapabileceğiniz yer de gene Facebook oluyor.

faceads

Videolar ile insanlara anlatmak istediğinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde anlatabilirsiniz.

Görmek anlamanın ilk adımıdır. Sıkı görseller ve dikkat çeken ifadeler sayesinde insanların sizi keşfetmesini sağlıyoruz.

Kişiye özel olarak ürünleri koleksiyonlar ile yapabilirsiniz. Alışveriş yapmaya teşvik etmek için en etkili yöntemdir.

Her biri kendi bağlantısına sahip on adede kadar veriyi tek reklam içinde yayınlamanız mümkün.

Slayt gösterisi en etkili yöntemler arasında yer almaktadır. Reklamcılıkta eski dönemlerden beri kullanılır.

Eski ismi Kanvas olan bu yolla reklamlarınız tam ekran ve mobil için optimize edilmiş olarak yayınlanmaktadır.

Daha fazla beğenme, yorum ve paylaşım her zaman daha fazla insana ulaşmak demektir. Bunları yaparak ön plana çıkabilirsiniz.

Sayfa beğenilmeleri sayesinde ön plana çıkarsınız. Reklamların kullanıcılar tarafından beğenilmesi son derece önemlidir.

Facebook reklamları satışların artmasına nasıl katkı sağlar?

Facebook reklamları hedef kitlenizi bulmanızı, markanızı ön plana çıkarmanızı sağlar. Yapılacak çalışmalar sayesinde hem mobil hem de diğer platformlar sayesinde ilgi alanına yönelik reklamlarla ön plana çıkmanız sağlanmaktadır.

Facebook reklam ücretleri neye göre belirlenir?

Doğrudan rakam vererek cevap vermek yanlış olacaktır. Reklamın alanına, türüne, kampanya içeriğine ve diğer koşullara bakarak cevap vermek çok daha doğru olacaktır.

Sizi Arayalım