BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları günümüz teknolojisi için son derece önemli, artık sosyal medya çok hızlıca biçim değiştiriyor. Facebook, Linkedin, Twitter gibi sosyal ağlar da fark yaratabilmek için sizlere hizmet veriyoruz.

Reklamını yapmak istediğiniz ürünün sosyal medyaya ne kadar uygun ya da diğer reklam organları ile yapılan çalışmalar ne kadar verimli oluyor. Sosyal medya da doğru kitle bulma ve reklam yönetmek son derece önemlidir.

Markalar sosyal medya siteleri ve uygulamaları sayesinde kullanıcılarla iç içe olabiliyor. Hedef kitleyi yakalama ve doğru zamanlama sayesinde marka değerinin arttırılması da söz konusu oluyor. Doğru yerde doğru reklam ve tamamen hedef kitleye odaklanma kesinlikle çok daha verimli oluyor. Doğru kitleyi bularak verilecek sosyal medya reklamları diğer reklamlara oranla çok daha hızlı sonuçlar almanızı sağlar.

socialmediaadsv2

Türkiye’de en fazla üyeye sahip olan ve en hızlı büyüyen sosyal mecralarından biri Facebook’tur. Facebook reklamları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’de en fazla üyeye sahip olan ve en hızlı büyüyen sosyal mecralarından biri İnstagram’dır. İnstagram reklamları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’de en fazla üyeye sahip olan ve en hızlı büyüyen sosyal mecralarından biri Twitter’dır. Twitter reklamları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’de en fazla üyeye sahip olan ve en hızlı büyüyen business sosyal iletişim ağlarından biri Linkedin’dir. Linkedim reklamları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Bütçeyi doğru kullanarak eldeki bütçeyle doğru reklamları yapmak son derece verimli olacaktır. Pazar araştırması yapıyor en güncel kampanya ve promosyonları yaratarak hedef kitlenizin daha fazla artmasını sağlıyoruz.

  • Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi
  • Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması
  • Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması
Sizi Arayalım