BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > Harita Kayıt

Harita Kayıt

Neden Harita Kaydı Yaptırmalısınız?

Harita kaydı yaptırmak artık çok daha önemli, akıllı telefon kullanımının artmasıyla birlikte Google aramalarında çok daha sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Google haritalar sayesinde müşterileriniz firmanıza kısa sürede ulaşabilir. Google haritalar sadece konumunuzu göstermez. Konum göstermekten çok daha fazlasını yapar. Sizi arayan kişiler bu sayede telefon numaranızı, site adresinizi, e-mail gibi önemli bilgilerinizi de bulurlar. Google Haritalar üzerinde istediğiniz zaman değişiklik ve düzenleme yapabilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Google ve Yandex Harita Kayıt Süreçlerinde LESS Medya Olarak Hangi Süreçleri İzlediğimizi Paylaşmak İstedik.

o

İçerik Planlama

Müşterilerimizin hangi sektörde hizmet verdiğini net olarak belirleyerek bu anlamda kurumsal iletişim ve görsel anlamda bilgi talep ediyoruz.

o

Düzenleme ve Optimizasyon

LESS Medya olarak sizden aldığımız bilgileri doğru ve optimize edilmiş olarak Google My Business ve Yandex Map alanına girmekteyiz.

o

Onay Süreci

Açılan harita kayıtları, Google ve Yandex kurallarına 1 gün veya 15 gün içerisinde tarafınıza gelen şifre ile doğrulamaktayız.

Google harita kayıt nasıl yapılır?

My Business sayfasını kullanarak Google harita kayıtlarınızı yapıyoruz. Panel üzerinde yer alan harita bilgilerinizi istediğiniz zaman düzenlemekteyiz.

Google harita kayıt ücreti nedir?

Google bu hizmetten herhangi bir şekilde para talep etmiyor. 3 ya da 5 yıl için profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Harita kayıt işlemlerinde danışmanlık hizmeti bir seferlik veriliyor. 250 + KDV olarak ücretlendirme söz konusu.

Harita kaydı ile nerelerde çıkarım?

Google harita (adres) aramalarında ve Google’a ait navigasyon cihazlarında çıkmanız söz konusu olacaktır.