BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > CMS Panel Yazılımı

CMS Panel Yazılımı

Firma veya ürünler tarafından bilgisayar ortamında iş süreçlerinin kontrol ve hızlandırılması için kullanılan kodlama çalışmalarına web yazılım denilmektedir. Web server sunucularındaki yazılımların ve eklentilerin hepsi web yazılım kapsamına girer. Web sitesinin doğru bir şekilde çalışması, daha kullanışlı olması açısından yazılımın doğru yazımının büyük önemi vardır. Bu noktada Facebook, Twitter ve Yahoo gibi ünlü platformların PHP, JavaScript, NodeJS, Vue.JS gibi programlama dilleri kullanılarak oluşturulduğu unutulmamalıdır.

Less Medya olarak ürün veya hizmetleriniz için internet ortamında kolaylıkla yönetebileceğiniz, müşterilerinize özel sistemleri sunabileceğiniz web sitenizi CodeIgniter, Laravel, PHP, ASP.NET, ASPX, HTML5 ve CSS3 programlama dilleri, web teknolojileri ve frameworkleri kullanarak kodluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik analizler yapıp, katkı sağlayacak yazılım modüllerini de kullanarak Google arama motoruna %100 uyumlu, özel panelli web yazılım uygulamalarını hizmetlerine sunuyoruz. Kaliteli kodlama altyapısı ile kullanışlı ve fark yaratan web yazılımlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz yüksek kalitedeki donanım ile sizleri buluşturuyoruz.

web tasarım

Sayfa Yönetimi

Oluşan isteklerinize göre sitenizde bulunan sayfalarınızı yeniden oluşturun. Panel sistemimizden var olan şablonlardan birini seçin ve kendi sayfanızı oluşturmaya başlayın. Widgetlar alanından sayfanızda bulunmasını istediğiniz alanları ekleyin ve kendinize göre özelleştirmeler oluşturun. Sitenizi kendiniz en baştan yaratın.

Şablon Yönetimi

Her sayfanızda bulunması gereken alanları siz düzenleyin. Her sayfa için footer, anasayfa sosyal medya, logo gibi widget ve öğeleri düzenleyebilir ya da yenilerini ekleyebilirsiniz. Şablon listesinde bulunan sayfa şablonlarını seçerek widget alanından istediğiniz sayfalara istediğiniz alanları tanımlayarak size özelleştirme imkanı sunuyoruz.

Menü Yönetimi

Menülerinizi panelimiz üzerinden kendiniz oluşturmanızı ve düzenlemenizi sağlıyoruz. Menü kategorisi alanından oluşturmak istediğinizi menüyü belirleyip her menü kategorisini kendi içinde özelleştirebilirsiniz. Menülerinizin içinde bulunması istediğiniz sayfaları kendiniz belirleyip daha sonra ihtiyacınıza göre yeniden düzenleyebilirsiniz.

Galeri & Video Yönetimi

Eklemek istediğiniz görselleri siz belirleyin. Galeri ve video galeri ile siteye eklemek istediğiniz görselleri videoları ekleyebilirsiniz. İstediğiniz sayfalara ve eklemek istediğiniz görselleri ekleyebilirsiniz. Sliderlarınızı yönetebilirsiniz.

Yorum – Soru Yönetimi

Sitenizde bulunan yorum alanlarına yorum bırakan kişileri inceleyebilirsiniz. Yorumlara cevap verebilir, gözükmesini istediğiniz yorumları belirleyebilirsiniz. Yorumlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Haber & Blog Yönetimi

Sitenizde olan haber alanı için haber yönetimi kısmından haber oluşturabilirsiniz. Eklemek istediğiniz haberle alakalı görselleri bu alandan ekleyebilirsiniz. Eklemek istediğiniz haberin başlığını içerikleriniz düzenleyebilirsiniz.

Kullanıcı İşlemleri

Farklı kullanıcı tipleri ile ayrıştırma sağlayın Kullanıcının giriş ekranı seçimini yapın. Rollere göre yetkilendirmeleri belirleyin. Kullanıcılara göre yetkilerinizi düzenleyin. Kullanıcıya rol atayın rollere göre yetkisi belirlensin.

web tasarım

İçerik Yönetimi Sistemi (CMS) Panel Ne İşe Yarar?

Peki, içerik yönetim sistemi denilen şey ne işe yarar? CMS, içeriği koddan ayırmamızı sağlar. Yani eski kod sistemini kullanmak yerine güncellemeleri ve içeriği anında değiştirebilmeyi sağlar. Panelde herhangi bir değişiklik yapıldığında içerik yönetimi sistemi size değişikliği gösterir ancak kodda herhangi bir değişiklik olmasına asla izin vermez. Dilerseniz kod üzerinde değişiklik yapabilirsiniz ancak gerekli düzenlemeler için sizin ekstradan kod bilmenize gerek yoktur.

Bütün bunların yanında CMS ile sitenizin eski sürümlerini kaydedebilirsiniz. Böylece hoşunuza gitmeyen değişimlerde veya oluşacak hatalarda geri dönebilir ve sitenizdeki güncelleştirmeleri eski hali üzerinden yapabilirsiniz.

Sizi Arayalım

    Kişisel verilerimin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.