BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > CMS Panel Yazılımı

CMS Panel Yazılımı

Dijital ortamlarda iş süreçlerinin kontrol edilmesi ve hızlandırılması için firma veya ürünler tarafından kullanılan kodlama çalışmalarına, web yazılım denilmektedir. Web yazılım kapsamına web server sunucularındaki yazılımların ve eklentilerin tamamı girer. Yazılımın doğru yapılmış olması web sitesinin doğru bir şekilde çalışması ve daha kullanışlı olması açısından büyük önem taşımaktadır. Bu noktada Facebook, Twitter ve Yahoo gibi ünlü platformların PHP, JavaScript, NodeJS, Vue.JS gibi programlama dilleri kullanılarak oluşturulduğu unutulmamalıdır.

Ürün veya hizmetleriniz için internet ortamında kolaylıkla yönetebileceğiniz, müşterilerinize özel sistemleri sunabileceğiniz web sitenizi Less Medya farkıyla CodeIgniter, Laravel, PHP, ASP.NET, ASPX, HTML5 ve CSS3 programlama dilleri, web teknolojileri ve frameworkleri kullanarak kodluyoruz.

İhtiyaçlarınıza cevap verecek analizler yapıp, size katkı sağlayacak yazılım modüllerini de kullanarak Google’a tamamen uyumlu, özel panelli web site uygulamalarını hizmetinize sunuyoruz. Kaliteli kodlama altyapısı ile kullanışlı ve fark yaratan web yazılımlarımız ile sizleri ihtiyaç duyduğunuz yüksek kalitedeki donanımla buluşturuyoruz.

web tasarım

Sayfa Yönetimi

Panel sistemimizde var olan şablonlardan birini seçerek isteğinize göre sitenizde bulunan sayfalarınızı yeniden oluşturabilirsiniz. Sayfanızda bulunmasını istediğiniz alanları Widgetlar alanından ekleyerek kendinize göre özelleştirmeler oluşturabilir, sitenizi en baştan yaratabilirsiniz.

Şablon Yönetimi

Sayfalarınızda bulunması gereken alanları kendiniz düzenleyebilirsiniz. Her sayfa için footer, anasayfa sosyal medya, logo gibi widget ve öğeleri düzenleyerek, ihtiyaçlarınıza göre yenilerini ekleyebilirsiniz. Şablon listesinde bulunan sayfa şablonlarını seçerek widget alanından istediğiniz sayfalara istediğiniz alanları tanımlamanız için özelleştirme imkanı sunuyoruz.

Menü Yönetimi

İhtiyacınız olan menü kategorilerini kendiniz oluşturmanızı ve düzenlemenizi sağlıyoruz. Panelimiz üzerindeki menü kategorisi alanından oluşturmak istediğinizi menüyü belirleyerek her menü kategorisini kendi içinde özelleştirme olanağınız bulunuyor. Panelimizden menülerinizin içinde bulunmasını istediğiniz sayfaları kendiniz belirleyip daha sonra ihtiyacınıza göre yeniden düzenleyebilirsiniz.

Web Site mi Yaptırmak İstiyorsunuz?

Less Medya olarak web tasarım konusunda uzman ekibiyle projelendirme, tasarım ve kodlama hizmeti sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu güne müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmayı hedefliyoruz.

Landing Page mi Yaptırmak İstiyorsunuz?

Landing page sayfaları e-ticaret sitelerinde geri dönüşümlere oldukça etkili olan sayfalardır. Bundan dolayı Landing page yaparken aşağıdaki konulara dikkat edilmesi gerekmektedir:

Özel Yazılım mı Yaptırmak İstiyorsunuz?

Arge 24 Teknoloji, farklı teknolojilerde uzman kadrosu ile firmaya özel yazılım geliştirme hizmeti vermektedir. Firmanın istekleri doğrultusunda web tabanlımasaüstü ve mobil özel uygulama çözümleri sunmaktadır.

Galeri&Video Yönetimi

Galeri ve video galeri ile siteye eklemek istediğiniz görselleri ve videoları siz belirleyebilirsiniz. Görsel alanları ihtiyaçlarınıza göre yöneterek sliderlarınızı da kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Yorum&Soru Yönetimi

Sitenizde yer alan yorum alanlarına yorum bırakan kişileri inceleyebilirsiniz. Yorumlara cevap verebilir, görünmesini istediğiniz yorumları belirleyebilir ya da mevcut yorumları düzenleyebilirsiniz.

Haber&Blog Yönetimi

Sitenizde bulunan haber alanı için haber yönetimi kısmından haber oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz haberle alakalı görselleri bu alandan ekleyebilirsiniz, oluşturduğunuz haberi düzenleyebilirsiniz.

Kullanıcı İşlemleri

Farklı kullanıcı tipleri belirleyerek kullanıcının giriş ekranı seçimini yapabilirsiniz. Kullanıcılara göre yetkilerinizi düzenleyerek rollere göre yetkilendirmeleri belirleyebilirsiniz.

web tasarım

İçerik Yönetimi Sistemi (CMS) Panel Ne İşe Yarar?

CMS en basit ifadeyle içeriği koddan ayırmayı sağlamaktadır. Yani eski kod sistemini kullanmak yerine güncellemeleri ve içeriği anında değiştirebilmeye olanak sunmaktadır. Panel üzerinde bir değişiklik yapıldığında bu değişikliği görebilirsiniz ancak içerik yönetimi sistemi kodda herhangi bir değişiklik olmasına izin vermez. CMS ile düzenlemeler için ekstradan kod bilmenize gerek yoktur. Tüm bunlarla birlikte CMS ile sitenizin eski sürümlerini kaydedebilirsiniz. Böylelikle hoşunuza gitmeyen değişimlerde veya oluşacak hatalarda geri dönme şansınız mevcuttur.

Sizi Arayalım

    Kişisel verilerimin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.