BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > İçerik Hizmeti (Editöryal)

İçerik Hizmeti (Editöryal)

Okuyuculara verilmek istenen mesajın, net, özgün ve kaliteli bir içerikler sunulması, editoryal içerik ile gerçekleşmektedir. Bu noktada editoryal bu noktada yazılan metinlerin özgün, yazım kurallarına uygun ve okuyucuları sıkmayacak şekilde hazırlanmasını sağlamak, kontrol etmek işlemlerine verilen genel isimdir. Metinler aracılığı ile verilmek istenen mesajın hedef kitleye en doğru şekilde iletilmesi için editoryal içeriğin kullanılması gereklidir. Zira okuyucuların metinleri sıkılmadan okuması, okurken merak uyandırması hem mesajın hızlı ve etkili bir şekilde verilmesini sağlamakta hem de markaların hedeflere ulaşmasında yardımcı olmaktadır. Less Medya olarak markanızın imajını arttıracak, hedef kitlenize en etkili mesajları, zengin metinleri sizin için profesyonel yazar ekibimiz ile içerik hizmeti veriyoruz.

içerik hizmeti

Editöryal Hizmet Neleri Kapsar?

Editoryal içerik hizmeti kapsamında Less Medya, markanızın hedef kitlesine ulaşmada, diğer amaçlarınız doğrultusunda en doğru içeriklerin üretilmesi, bu içeriklerin başta yazım yanlışı olmak üzere birçok faktöre uygunluğunun denetimi, özgünleştirilmesi gibi hizmetleri sunuyoruz. İletmek istediğiniz mesajı özgün ve zengin bir içerikler sunmanızı sağlıyor, sektörde markanızı öne çıkarmanız için profesyonel destek veriyoruz.

Editörün Nitelikleri Neler Olmalı?

Zengin bir metin içeriği başta olmak üzere birçok noktada profesyonel içerik hizmetinin verilebilmesi için editörün sahip olması gereke birtakım nitelikler bulunmaktadır. Bunlardan ilki hedef kitle tarafından hangi içeriklerin okunabileceğini belirlemek, etik kuralları, yazım kuralları ve dil bilgisine hakim olmak, metnin özgün olup olmadığını değerlendirebilmek, yazarlar ile birlikte bir ekip olarak çalışabilmek ve meraklı, yaratıcı ve bilgili olmak gibi çeşitli özellikleri kapsar. Less Medya bünyesinde profesyonel olarak uzman editörlerimiz ile en kaliteli, özgün içeriklere sahip olmanız için hizmet veriyoruz.

Sizi Arayalım

    Kişisel verilerimin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.