BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > İçerik Hizmeti (Editöryal)

İçerik Hizmeti (Editöryal)

Editoryal süreç, genel olarak okuyuculara verilmek istenen mesajın, net, özgün ve kaliteli bir şekilde ulaştırılmasını kapsamaktadır. Bu anlamda yazılan metinlerin özgün, yazım kurallarına uygun ve okuyucuları sıkmayacak şekilde hazırlanmasını sağlamak ve kontrol etmek işlemleri içerik hizmeti sürecini kapsamaktadır.

Editoryal içeriğin kullanılması, metinler aracılığı ile verilmek istenen mesajın hedef kitleye en doğru şekilde iletilmesi için gereklidir. Okuyucuların metinleri okurken sıkılmamaları, okunan metnin merak uyandırması, mesajın hem hızlı ve etkili bir şekilde verilmesini sağlamakta hem de markaların hedeflere ulaşmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Markanızın imajını yükseltecek, hedef kitlenize en etkili mesajları iletecek zengin metinleri Less Medya olarak profesyonel yazar ekibimiz ile oluşturuyoruz.

içerik hizmeti

Editöryal Hizmet Neleri Kapsar?

Less Medya olarak sunduğumuz editoryal içerik hizmeti kapsamında, markanızın hedef kitlesine ulaşmada en doğru içeriklerin üretilmesi ve bu içeriklerin başta yazım yanlışı olmak üzere birçok açıdan denetimi ve özgünleştirilmesi gibi hizmetleri sağlıyoruz. Editoryal süreçte istediğiniz mesajı özgün ve zengin içeriklerle sunarak, sektörde markanızı öne çıkarmanız için profesyonel destek sunuyoruz.

Editörün Nitelikleri Neler Olmalıdır?

Profesyonel olarak bir markanın değerini yukarı taşımak için zengin bir metin içeriği oluşturmakla sorumlu olan editörün sahip olması gereke birtakım nitelikler bulunmaktadır. Bir editörün hedef kitle tarafından hangi içeriklerin okunabileceğini belirlemek, etik kuralları, yazım kuralları ve dil bilgisine hâkim olmak, metnin özgün olup olmadığını değerlendirebilmek, yazarlar ile birlikte bir ekip olarak çalışabilmek ve meraklı, yaratıcı ve bilgili olmak gibi çeşitli özellikleri taşıması gerekiyor.

Less Medya bünyesinde alanında uzman editörlerimiz ile en kaliteli ve özgün içeriklere sahip olmanız için hizmet veriyoruz.

Sizi Arayalım

    Kişisel verilerimin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.