BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > Twitter Reklamları

Twitter Reklamları

Twitter gündemin en hızlı şekilde tartışıldığı büyük bir sosyal medya uygulaması ve her geçen gün kitlesini genişletiyor. Reklam yaparken de geniş kitlelere markanızı ve firmanızı anlatmak son derece önemlidir.

Twitter reklam vermek isteyen firmalar için 6 farklı model sunuyor. Yapılan çalışmalarla kitlelere daha hızlı bir şekilde hitap ediliyor. Ayrıca 2015 yılından sonra yeni reklam modelleri de Twitter bünyesine eklendi. Twitter hali hazırda 20 milyondan fazla Türk kullanıcıya sahip ve reklam için son derece iyi bir tercih.

Takipçilerinizle etkileşim sağlamak için en önemli reklam çeşididir. Tweet gösterimleri ile kitlelere hitap edebilirsiniz.

Video reklamlar günümüzdeki en etkili reklam yöntemlerinden biridir. Twitter’a yüklediğiniz videoların izlenme oranını yükseltebilirsiniz.

Twitter reklamlarıyla ilgili ve hedef kitlenize Twitter’daki takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Tweetler ile internet sitenize, trafik çekmek mümkün olacaktır. Satın alma ve üyelik gibi işlemleri de yapabiliyorsunuz.

Mobil bir uygulamanız var ise daha geniş bir kitleye bunu dağıtabilirsiniz. Uygulamanızı insanlara yeniden gönderebilirsiniz.

Twitter’daki tekliflerinizle ilgilenen kişilerden bu yolla e-posta toplamanız mümkün.

Oops...
Slider with alias social-media-home-content-slider-1 not found.

Twitter Reklamlarının performansı nasıl takip edilir?

Detaylı istatistik ara yüzü sayesinde reklam trafiğinizi kontrol edebilirsiniz. İstatistik tablosundan alınan bilgilerle kitlenizin daha çok etkileşime geçmesini sağlarsınız. Her Tweet için potansiyel etkileşimi de görebiliyorsunuz.

Twitter reklamlarının hedefleme seçenekleri nelerdir?

Twitter reklamlarında kullanabileceğiniz kullanıcı adı, cihaz, konum, anahtar kelime ve ilgi alanı gibi hedefleme seçenekleri sizi doğru kullanıcılara ulaştırabilir.

Twitter reklamları nasıl ücretlendirilir?

Reklam ücretlendirmelerinde fiyatlar reklam modeline oranla değişir. Twitter reklamları ve reklam ücretleri ile alakalı tüm merak edilenleri arkadaşlarımıza sorabilirsiniz.

Sizi Arayalım