BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > Dijital Medya Planlama ve Satın Alma

Dijital Medya Planlama ve Satın Alma

Teknolojinin gelişmesi ile dijital dünyada da oldukça ciddi iş alanları oluşmaya başladı. Ticaret anlamında büyük ilerlemenin kaydedildiği sosyal mecralarda birbirinden farklı reklam alanları bulunuyor. Bu derece karma bir sistem içerisinde eğer yeni iseniz ilk etapta yönünüzü bulamayabilirsiniz.

Aslında basit olan yol size oldukça karmaşık ve zorlu gelebilir. Hamlelerinizi doğru atabilmek ve başarıya giden yolu kolaylaştırmak için alanında profesyonel çalışmalara imza atmış profesyonel uzmanlara ihtiyacınız olabilir. Dijital medya planlama ve satın alma konusunda sunduğumuz kaliteli hizmetimiz tam da ihtiyacınız olan çalışmayı size sunabilir.

Firmamız kapsamında sunulan dijital pazarlama hizmetlerimiz kapsamında, bu güne kadar yer aldığımız birçok kampanyaya ait bilgiler yer alır. Bu sayede her adımı güvenle atmanızı sağlanır. Aklınızda olan birçok soru işaretini kısa sürede çözüme kavuşturabilir ve kısa sürede hak ettiğiniz özgün çalışma alanını yaratabilirsiniz.

digitalmedyav2

Geleneksel medya dışında yer alan tüm medya mecraları dijital medya planlamasının hedefinde yer alıyor. Dijital medya planlaması ile yürütülen tüm çalışmalar bütünleşik bir medya planı ve pazarlama stratejisi içeriyor. Bugün, bilinmek ya da bilinmemek arasındaki kesin çizgiyi de dijital dünyada var olmak belirliyor.

Dijital medya planlama ve satın alma, alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından yürütülen bir reklam koludur. Medya planlama ve satın alma konusunda en önemli husus strateji oluşturmaktır. Strateji planı yapılırken dikkat edilmesi gereken detaylar vardır.

Medya planlamasında tüm detaylar netleştirilirken en önemli unsur mecra seçimidir. Çünkü pazarlanacak olan ürün veya hizmetin sektörüne, hedef kitlesine göre en uygun medya aracı belirlenmelidir. Reklam yayınları ancak  sektöre uygun olarak yapılırsa başarılı olacaktır.

Dijital Medya Mecraları Kullanım Oranları

90
Display
85
Advertorial
75
Ligatus
60
Taboola
60
Programattik
60
Criteo

Nasıl Çalışıyoruz?

Markanızın ihtiyacı olacak strateji ve planlama çalışmalarını dönem içerisinde yer alan şartlar kapsamında kurgulayarak mevcut bulunan planı revize çalışmaları ile sürekli olarak güncelliyoruz. Bu sayede optimize ettiğimiz çalışmalar ile size her daim kalitesi yüksek çalışma performansları sunuyoruz. Reklam çalışmalarında sürekli olarak yürütülen çalışmalar kapsamında markanıza en uygun reklamı hazırlıyor ve uygun datalar ile sürekli takibini sağlıyoruz. Optimizasyon ve raporlama çalışmalarımız ile bütün verilerinizi düzenli olarak irdeliyor ve sürekli olarak ivme kazandıracak yeni eklemeler ile başarı çizginizi daima yüksekte tutmanızı sağlıyoruz.

Markanın strateji ve planlamasını, KPI ve dönemin şartları doğrultusunda kurgulayıp; bu strateji ve planlamayı değişen şartlara göre revizyonlarla sürekli optimize ederek en yüksek performansı hedefliyoruz.

Reklam mecralarının hazırlığı, doğru kreatiflerin hazırlığı, reklamlara start verilecek panellerin doğru kullanılması, hedeflemelerin doğru çalışılması, kampanya amacına uygun dataların seçilmesi ve günlük takibin yapılmasını sağlıyoruz.

Metin, görsel ve hedefleme kombinasyonunu ayrı linklerle ölçümlüyoruz. Bu da bize anlık müdahale ve optimizasyon şansı sunuyor. Bu doğrultuda gereken optimizasyonları hızlı revizyonlarla gerçekleştirip performansı düşük mecraların yerlerine hızlı aksiyonlarla yeni alternatifler sunuyoruz.

Sektörün kalıplaşmış raporlama ve ölçümleme metriklerinden sıyrılıp, teknolojik alt yapımız ve çeşitli entegrasyonlarımızla, reklam dönüşümlerinizi ilk klikten son ana kadar optimize ediyor ve tüm detaylarıyla birlikte raporluyoruz.

dijital-medya-satin-alma
Sizi Arayalım