BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > İnstagram Reklamları

İnstagram Reklamları

En büyük mobil platform olan Instagram’da aktif 500 milyondan fazla kullanıcı var ve marketlerde indirimi milyarları bulmuş durumda. Markanız için Instagram üzerinden reklam vererek kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Instagram reklamlarında önemli nokta eldeki bütçe ve hedeflerdir. Hedef kitleye ulaşmak için gerekli çalışmalar yapılır. Ürün, hizmet reklamları sayesinde hem marka değeri yükselir hem de kitlelere daha hızlı bir şekilde ulaşmış olursunuz.

Less Medya olarak işletmenizin daha ileriye gitmesi ve hedef kitleye ulaşmasını sağlamak adına çalışmalar yapıyoruz. Doğru zamanla doğru çalışma sistemi sayesinde kısa sürede seviyenizi yukarı basamaklara çıkarıyoruz.

Instagram hikayeleri her geçen artıyor o yüzden reklam alanlarını iyi değerlendirmek ve hikaye modunu kullanmak gerekiyor.

Basit bir reklam arıyorsanız hikayede fotoğraf reklamları kullanılabilir. Kare ya da yatay olarak tercih edilmektedir.

Kampanyaların alanını genişletmek ve derinlik katmak için tercih edilir. Videoları görebilmek için yeni katmanlar eklenebilir.

60 saniyelik video reklamlarla insanların sizi anlamasını sağlarsınız. Akılda kalıcı ve etkili bir reklam yöntemidir.

Hedef kitlenin sizi ve ürünlerinizi keşfetmesi için ideal olacaktır. Ürüne ve kitlenizin yaşam tarzına uyacak komple bir hikaye yaratabilirsiniz.

Oops...
Slider with alias social-media-home-content-slider-1 not found.

Instagram'da hedefleme türleri nelerdir?

Birden fazla alan vardır. Şehirler, ülkeler konum gibi değişkenler belirler. Detayları bilirseniz arama alanınızı daha da daraltır ve hedef kitlenizi çok daha iyi anlarsınız. Konum ve demogratif bilgiler son derece önemlidir.

Instagram reklamlarım nerede yayınlanır?

Yayınlanan Instagram reklamları hedefler doğrultusunda yayınlanır. Instagram akışlarında, takip edilen Instagram hesaplarında yayınlanır.

Sizi Arayalım