BİZİ TAKİP EDİN

BİZİ ARAYIN: 0212 400 08 24

 > Google Mobil Uygulama Reklamları

Google Mobil Uygulama Reklamları

Mobil dünya ve mobil reklamlar her geçen gün kendisini geliştiriyor. Reklam alanında da zirveye adım adım ilerleyen mobil uygulamalar bu alanda kesinlikle gelecek dönemde daha fazla tercih edilecek. Gelişen mobil uygulaması sistemleri sayesinde sizde hızlıca reklam verebilir ve uygulamalarınızın reklamını yapabilirsiniz.

Google verilerine göre bu tarz reklamların sayısı her geçen gün artıyor. Less Medya olarak bizde mobil dünyada yer alan her uygulama ve hizmet için reklam hizmetlerine devam ediyoruz. Her daim reklam hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve kalıcı çözümler üretmek için çabalıyoruz.

Tüm dijital mecralar için ayrı kampanyalar yapılır ve bu alanda performans hedeflerine bağlı olarak ekstra çalışmalar yapılabilir. Kampanyalar sayesinde uygulamalarınıza ilgi gösterecek ya da ilgi gösterme potansiyeli olan kişiler tarafından keşfedilmesi sağlanır.

Etkili ve direkt olarak temas eden bir reklam türüdür. O yüzden kesinlikle günümüz reklam türleri arasında öne çıkmaktadır.

Uygulama Tanıtım Reklamlarıyla İndirme Sayısını Artırma

Uygulama tanıtım reklamları indirme sayısı için en etkili yöntemdir. Özelleştirmeler çoğu zaman sizin yerinize yapılmaktadır. Uygulama/Dijital İçerik Reklamı şablonunu kullanarak Arama Ağı’nda ve Görüntülü Reklam Ağı’nda yayınlayabilirsiniz. Önemli: Arama Ağı’nda uygulama/dijital içerik reklamları, ücretli uygulama içeriğinin sunulduğu yerlerde gösterilir.

Mobil uygulama reklamları nerede gösterilir?

Google Play girişleri, Google arama ağı, görüntülü reklam ağı, play store arama sonuçları, İOS ve Android cihazlardaki YouTube videoları ile Google görüntülü reklam ağı yayıncı siteler olarak isimlendirilebilir.

Sizi Arayalım

    Kişisel verilerimin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.